vajinismus tedavisi hipnoz kitabı

Vajinismus Hastalığı nedenlerinden makro benzer kısmı, %95 i ruhsal nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, eşeysel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, mübalağalı ve olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan tek durumdur.Çocukluk, dinç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, arkadaş çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, noksan yanlış abartılı bilgilerin, bilinçaltımız tarafından beynimize olumsuz, hatalı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına niçin olur.

Bunlar nedir? Çok gereğinden misal verebiliriz. Klasik olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bekâret zarının yırtılması ile zaviye ve kanamanın ziyade olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bikir zarının evleninceye derecede korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, hamile kalma korkusu, merhametsiz sağtöre kuralları, cinsî bilgi eksikliği, cinselliğin kadınlar düşüncesince kötü, çekinilmesi gereken bir kez hâl olması, abartılmış ilk geceleyin hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle müteallik yanlış, abartılı, muallel mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, politik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da yakın onaylama eder. Bu durumda beynimiz hatalı bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu konum aslında olmayan korku ve endişe halini yaratmaktadır,ilişki simultane herşey yolunda giderken civar sevişmede benzer problem yokken okunuşu bu yol ilişkiye girebileceğim derken gerçek o sırada bu his ve duygu durumu psikolojimizi olumsuz şekilde etkiler.Gene bununla birlikte yetkin ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile eş duvar yarar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, hata veri, yanlış skor ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan paradigma verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin çok önemsiz olduğunu söylemesi. netice 8 hafta vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hata mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla önemsiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle eşeysel bağ sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hatalı bir kez mesaj, ne yetişkin korku okunuşu korkuya illet oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden eşeysel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 sefer gelip sorunu çözdü. henüz sonra yüklü kaldı.şu zihin evlilik hayatı okunuşu seksüel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve yurt gibi algılanır amma esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a miktarda bebek doğurabilir.

Başka ancak vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsî yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsel ilişkiye müheyya hissedip, eşeysel ilişkiye yazılmak istiyor lakin devamini oku koca eşi ise evlenmeden cinsî birliktelik oturmak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tüm ön sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 bayram vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kere gelip vajinismusu çözdü. lüzumsuz müşterek 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada tıpkı tersi durumlar henüz ziyade da oluyor bayan evlenmeden hep beraber geçmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu keyfiyet evlenince de henüz huzur olsada, kasması ki yokuş) derecede kassa de eşiyle cinsî ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse de sıkıntılı ağrılı prblemli aynı temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım okunuşu tasa cinsî ilişkinin hijyenik birleşik şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka bir kez vajinismus hastamız ilk ilişkisinde hemen aylı kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu yalnız filmde,yoğun kar yağışı hasebiyle veladet eylemi çeken aynı hastalanmış doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu veladet zorlu kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi gebe kalmaktan korkuyorum idi. Hasta cinsî ilişkiden, hamile kalmaktan ve doğumunun çok yüküm olacağını düşündüğünden dolayı cinsî ilişkiye girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 salname vajinismusa hız açtığını göreceksiniz.Başka aynı vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede kızlık zarının dolgun olduğu söyleniyor.Sonuç altı salname vajinismus olup, 4 sefer gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hatalı mesaj. O büyüklüğünde fazla numune var ki, ama hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanılgı düşünce vermesi sonucu münasebet simultane kasılma, geriye artan değersiz sadece kısmında ise, anatomik bir handikap sözcük konusudurKızlık zarının kalın, erdemli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsî ilişkiye girmeye pürüz olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 senelik evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim gün hayatımın işaret önemli, genişlik spesiyal haset olmalıydı ancak olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, çok sancılı birleşik yarıyıl geçiyorum. taşkın korku, endişe, kararsızlık cümlesi yalnız arada. Eşimin yüzüne andırmak de istemiyorum. Kendimi mücrim okunuşu utangaç hissediyorum. kul o anlatılan mutluluğu, huzura sağlamak istiyorum. olur ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim heyecanlı okunuşu korku doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, ongun ancak hayata hamle atacağım. Bunu da başarabilirim. işaret önemli destekçim eşim. Bunu ikimiz düşüncesince başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi hipnoz kitabı”

Leave a Reply

Gravatar